מפלצת ושמה אופנוע


אופנוע הוא מוצר אמביוולנטי, מצד אחד אנשים מפחדים ממנו, מרגישים שהוא גדול עליהם והם לא ידעו איך להשתלט על העוצמות שלו. מצד שני כמעט כל אדם נמשך בדיוק לאותן תכונות, בנוסף לצבעוניות, לסקסיות ולנוכחות שלו, זוהי גם אחת הסיבות שהוא אחד מכלי הרכב הגניבים ביותר שקיימים. איך פותרים את בעיית הגניבות? אזעקות לאופנועים, אופציה מצויינת להילחם בגניבת אופנועים, המשיכו לקרוא וגלו עוד….
איזה מכונה מפלצתית אופנוע יכול להיות? מכונה גדולה, צבעונית, יפה אך אם כל זאת, מרתיעה. העוצמה המתפרצת של המכונה היא בדיוק מה שגורם לאנשים להימשך אליה ולרצות לשלוט בה כמו בסוס פרא, בו בזמן שהאותו אדם גם מפחד ממנה. מה עובר לכם בראש כאשר אתם רואים אופנוע עומד לידכם ברמזור ולוחץ על הגז? או כאשר הוא חולף על פניכם במהלך נסיעה? לפחות אני תמיד חושב שהייתי שמח להיות על האופנוע הזה, להרגיש את החופשיות, הכוח, העוצמה וכמובן את הרוח על הפנים.

כנראה שיש הרבה אנשים שמרגישים בדיוק כמוני, אחרת הבעיה של גניבת אופנועים לא הייתה קיימת וכמובן שלא הייתה כל כך חמורה. מכיוון שאחת הבעיות החמורות עם אופנועים וקטנועים היא גניבה, מאמירים מחירי הביטוח לשיאים חדשים, דבר שהופך למשימה כלכלית הרבה יותר קשה לבטח אופנוע. זוהי אחת הסיבות לפיתוחים נרחבים של אזעקות לאופנועים ומערכות מיגון לאופנועים. ישנן מספר רב של מערכות אזעקה לאופנועים ולכן הבחירה ביניהם אינה פשוטה, אך מכיוון שאופנוע הוא צעצוע דיי יקר, לדעתי כדאי להשקיע בבדיקת אזעקות לאופנועים לעומק לפני הרכישה.

מכיוון שהאופנוע הוא כלי אשר ניתן פשוט לקשור ולהרימו למשאית, לכן זמן גניבת האופנוע הוא קצר יחסית, הרי שאזעקה לאופנוע אינה נותנת הגנה של 100 אחוז נגד גניבות, אך בהחלט מעלה את הקושיבגניבת כלי הרכב הזה. אז אחרי שהחלטתם שאתם קונים אופנוע הגיע הזמן להיכנס לעובי הקורה מבחינת אזעקות לאופנועים ואת כל המידע הזה תוכלו למצוא כאן באתר. במהלך הבדיקה שלכם, השוו מחירים, בדקו איכויות מוצרים ותלכו לפי המלצות של החברים בעלי האופנועים שלכם, כי לכל בעל אופנוע, יש גם חבר עם אופנוע.

לסיכומו של עניין רק אומר שאם אתם בעלים של אופנוע, טרקטורון קטנוע או כל כלי רכב דו גלגלי אחר שאינו סגור ואין לכם אפשרות לנעול אותו במקום מאובטח כל הזמן, זה הזמן שלכם למצוא אזעקה לאופנוע וזהו בדיוק המקום להתחיל בו.